Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most hogyan tovább sims 3...

Most hogyan tovább sims 3 -ban világteremtőben?

Figyelt kérdés

Megvettem a sims 3 -t és még több kiegészítőét. Telepitettem, és letöltöttem mellé a minta és világteremtőt. A világ ter. elinditásánál azt írja ki hogy:

"A világteremtő nem kompatibilis a játékoddal" most mit tegyek?


2012. márc. 23. 14:58
 1/6 A kérdező kommentje:
De én nem tok normálisan letölteni, és nehogy senki azt írja le, hogy kell letölteni :/ Az nem érdekel. Most már megvan nem? Inkább írjatok választ a kérdésemre
2012. márc. 24. 07:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy probléma van:"A világteremtő nem kompatibilis a játékoddal" Ezzel tudtommal nem igazán lehet mit tenni. Olyan gépet kell venni, ami bírja... Másrészt nagyon tisztellek, hogy nem letöltötted, hanem megvetted! Ritka az ilyen ember. (:

Másfelől sajnos, ilyenkor előbb meg kell nézni, hogy kompatibilis a játék a gépeddel. Ezért vannak felrakva netre a játék gépigényei... :\ Sajnos többet nem tudok segíteni. Nekem a videó kártyát nem támogatja a játék és így sokkal lassúbb...

De tudtommal nem valami nagy cucc ez a világ teremtő...barátomnak meg van. Egyszer próbáltam ki... nekem csak idő pocséklás... : DE ez az én véleményem.


2-eskének meg üzenem, hogy az ilyen eberek miatt lesz az, hogy nem fognak megjelenni Magyarországon a Sims3 játék kiegészítői magyar nyelven...

2012. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy letölteni ilegális!!A suliban tanultuk!!
2012. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gkl válasza:
Nem mondod. De én biztos nem fogom megvenne a 20000ft-os játékot +a kiegészítőket.
2012. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod megvenni a játékot ne vedd meg!!Viszont letölteni illegális!!!Úgyhogy ha nem akarod kifizetni a teljes árát az olyan mintha eloptad volna!
2012. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A sims 3 hivatalos weboldaláról töltsd le a világteremtőhöz szükséges frissítést: [link] és telepítsd! Innentől már működnie kell! :)
2012. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!