Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom letörölni a...

Miért nem tudom letörölni a Spore-t?

Figyelt kérdés

Az a gond, hogy telepítettem a Spore-t és a Spore Galaktikus Kalandokat is, amikor töröltem kitöröltem a Dokumentumokból a Spore mappát, és minden egyes fájlt aminek a nevében szerepel a spore szó. (keresővel kerestem)

Minden oké volt, de most szeretném újra feltelepíteni, de nagy gondom akadt: alapból semmit nem csinál ha megnyitom az Autorun.exe -t, ezért a SPORESetup.exe megnyitásával próbálkozom, de ezt írja ki:


A telepítő észlelte, hogy a(z) SPORE 1.04.000 verziója már telepítve van.

A telepítő a(z) SPORE (1.00.0000) egy korábbi verzióját telepíti.

Mielőtt telepíti ezt a verziót, el kell távolítania a korábbi verziót.


Milyen fájlok maradhattak még meg? Ha nem tudtok segíteni, légyszi az olvassel fájl törlés részét másolja be valaki!



2012. márc. 22. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
vezérlult/ programok telepítése és törlése/ ott keresd meg a sport.
2012. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Wáhááháááá

most kiderült, hogy én vagyok a számítógép témában kretén, de mégis jobban mutat ha téged magasztallak:

GÉNIUSZ!!

Nagyon szépen köszönöm, nem tudod mekkora szenvedésnek vetettél véget :'D

2012. márc. 22. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
lol :D
2012. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!