Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nyert már valaki nagyobb...

Nyert már valaki nagyobb összeget a kenón?

Figyelt kérdés

Évek ótta kenózom heti 2-3 alkalommal de eddig egyszer nyertem 2500-ft-ot és néhányszor 500 ft-ot (8- as játéktipus). Úgy tudom hogy a nyerési esély ezen a játékon a legnagyobb 1: 3 millióhoz. Hallotam már és olvastam is ritkán előforduló nagyobb nyereményről de vajon igazak-e? Ismerőseim közűl sem nyertek tőlem többet. Egyébbként ha a naponta kihúzott számokat ősszevetjük észrevehető rengeteg hasonlóság! Vajon manipulálják a számokat? (kissé nehezen jön be a belinkelt oldal)

[link]


2012. márc. 21. 12:17
 1/4 fehérpákó válasza:
nem mert még ki se próbáltam.nem értem hogy kell bejelölni a számokat hiába olvasom el a szabályt
2012. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen nyertem,2 millió ft-ot,kb 1 év kenózás után,közben is volt kisebb nyeremény,de ez volt a legtöbb eddig! :)
2015. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A kenót egyszerű játszani.a Játék tipusa ahány számot szeretnél beikxelni tízig mehetsz.Akkor a tipushoz beikszeled azt a számot amennyit megjátszol.Alatta a tét hogy a egy szelvény ára ugyebár 300-Ft akkor egyszeri vagy kétszeri vagy háromszori vagy négyszeri vagy ötszöri 300-at szeretnél vissza nyerni azt is x -el bejelölöd.Sorszámok száma,hogy egy nap szeretnéd megjátszani vagy több vagy pl kéthétre akkor a 14-est x-eled be.Ennyi.De gépit is kérhetsz.
2021. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ui elfelejtettem írni,hogyha nincs találatod akkor kétszer 300-at kapsz vissza.A szelvény hátulján ott vannak a nyeremények és szorzataik:)Tíz számmal öttől ha eltalálod fizet egyszer 300-at.Stb
2021. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!