Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valami olyan játék mint a...

Van valami olyan játék mint a Gran Turismo? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kéne egy olyan játék mint a Gran Turismo mivel a Gran Turismot nem adták ki PC-re ezért nem tudok menteni!Valami olyasmi kéne mint ez jogsi normális versenyzések nem ilyen elmebeget versenyek mint nfs!Előre is köszi!Ha tudtok egy megoldást amivel el tudom menteni a Gran Turismot-t PC re akkor az is jó nekem!Előre is köszike!
2012. márc. 19. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát izé... szóval nemtudom mennyire hasonlít a gran turismo (5)-re de nem olyan elmebeteg (gondolom itt az arcade-re gondolsz, bár ez se simulator) versenyek vannak bent mint a nfs-ben! test drive unlimited 1 (vagy 2 de aztmég nemtom megjelent-e)
2012. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem...


Egyszerűen nincs olyan játék mint ez!Ugy értettem hogy rendesen le kell tenni jogsit hogy VERSENYEZNI tudj!Tehát ilyen versenyzős kellene ami valami hasonlo mint ez és nem nfs mert 1. végigtoltam mindet :D 2. Elég béna :D


Vagy esetleg el tudod mondani hogy hogy tudom menteni mert psx ről lett PC re megcsinálva és kéri a memoria kártyát :D ELŐRE IS KÖSZI HA VALAKI TUDJA HOGY KELL!

2012. márc. 19. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem játszottam rajt, csak kiváncsiságból kérdem: a gran turismo-ban le kell rakni a jogsit hogy versenyezzhess?
2012. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaja nem is keveset!


A,B,C


International A,B,C asszem :D

2012. márc. 22. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!