Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek a játéknak a címe?

Mi ennek a játéknak a címe?

Figyelt kérdés

Régen volt egy játékom,kalózokkal kellett benne menni. Ilyen körökre osztott volt egy négyzetes pályán. Ilyen négyzetekre lehetett lépni és valaméken volt pl futóhomok,elefánt vagy szélvihar meg ilyesmi. És az volt a lényeg,hogy egy kalóz fogjon meg egy kincset és vigye vissza a hajójára és gyűjtsön többet mint az ellenség kalóza. Jobban nem tudom leírni. Ja meg ha ugyan arra a mezőre lépett a kalóz mint a másik elkezdtek verekedni:D

Grafika alapján olyan 2001-2004-es játéknak saccolnám de nem tudom. Előre is kössz.


2012. márc. 17. 09:56
 1/1 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni,hogy minden pálya egy kis sziget volt,tengerrel körülvéve. És a hajóba is be lehetett szálni,hogy ha máshogy nem lehetett elérni a kincsesládákat.
2012. márc. 17. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!