Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Medieval II Total War-ban...

A Medieval II Total War-ban meg akarnám csinálni a magyarokat. Hogy kell?

Figyelt kérdés
Szeretnék a magyarokkal játszani. Találtam róla videót, kommenteket is néztem. Megcsinálom ahogy leírja és amikor elmenteném (a descr_strat jegyzettömböt átmásolva az országokat) kiírja hogy hozzáférés megtagadva. Mit csináljak?:/ Segítsetek pls nagyon jó lenne a magyarokkal menni! Előre is kössz:)
2012. márc. 16. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Amennyiben a minden nép játszhatóvá tételét akarod, akkor először oldd fel az eredeti descr_strat írásvédettségét és úgy mentsd el.


Viszont van egy becsületes módszer is rá. Bármely már játszható néppel győzd le a magyarokat. Tehát teljesen pusztítsd el a frakciót. Utána, ha legközelebb belépsz és új játékot akarsz kezdeni, akkor már játszhatóak lesznek.

2012. márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁ köszi meg is nézem köszi kööszi köszi!!:OOO:) zöldnyilacska megy;)
2012. márc. 19. 15:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Am hogy kell feloldani az írásvédettséget?*__*:O:DX""D
2012. márc. 19. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Jobb klikk a fájlon, ott tulajdonságok és ott megnézed, hogy az írásvédett megnevezés előtt van-e jel. Ha nincs, akkor nyenyó, akkor nem tudom mi a gond. Ha van, akkor kiveszed előtte és alkalmaz vagy oké.


Ha nem sikerül így sem, akkor nézünk mást.:D

2012. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ki kell irtani a magyarokat, es akkor lehetsz veluk
2012. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
xDDD utolsó xD
2012. máj. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez igy van . el kell foglalni a varosaikat oszt kész .
2012. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!