Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » STALKER:Call of Pripyathoz...

Gold$oldier kérdése:

STALKER:Call of Pripyathoz találtam egy SMRTER Pripyat 0.41 nevű MODOT. De hogy telepítsem? (többi lent)

Figyelt kérdés

egy 244 mbos fájlt letölöttem,de nincsen telepítője.

Hogy tegyem fel a gépre?Már fenn van egy Complete mod.


2012. márc. 14. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj be a Stalker főkönyvtárába, kell hogy legyen egy data fájl, vagy ilyesmi. Amiket letöltöttél helyezd át oda, ha ki kell csomagolni, csomagold ki.

Nem biztos, hogy működik, de nekem nincs jobb ötletem.

2012. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kszi,megy de amikor kezdeném a játékot,akkor belép a töltés ablakba,de nem tölt be,hanem leáll a játék.Aki tud segíteni az írjon.
2012. márc. 20. 16:00
 3/3 Aarpok válasza:

Helló!

Csomagold ki a letöltött smrter-t.Abban lennie kell egy gamedata mappának.Azt kell a stalker főkönyvtárába bemásolni.Elötte minden más modot el kell távolítani,még a magyarítást is.Sajnos a smrter mod nem tűr meg maga mellett semmilyen más módot.Remélem sikerül megoldanod,mert hatalmasan jó mód én toltam vele.

2012. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!