Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok-e Call of Duty 2...

Tudtok-e Call of Duty 2 multiplayer csalásokat (cheateket)?

Figyelt kérdés

PL: olyan kellene hogy átlássak a falon vagy valamilyent!

Tudom tilos használni de akit tud tudna e mondani esetleg trinnert! Előre is köszönöm!


2009. jún. 10. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én is kerestem hozá de azt irták nekem hogy nincs

de a chat le tudom tiltani ha kel

2009. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Call of Duty 2 Multiplayerben te ilyet nem fogsz tudni csinálni, mert már szinte minden szervert punkbuster véd, a csalók ellen. Nem is nagyon hallottam még ilyenről, ez talán csak egyjátékos módban lehetséges. Én a wallhac-et ismerem amiben viszont tényleg átlátsz a falon. Azt meg töltsd le googleböl ugytudom az MPC oldalán több száz van! Keresgél! Sok szerencsét!
2009. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kössz nektek! a Wallhacket megpróbálom remélem működni fog!!
2009. jún. 13. 23:31
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Kis szaros cheater!!!
2009. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mi vagy még?
2009. aug. 23. 15:19
 6/11 ashyn ***** válasza:
77%
Szánalom,hogy csak cheat-el tud vjki érvényesülni...ha cheat nélkül nem megy,akkor a COD2 nem a te játékod...menj vissza Mario-zni...láma
2009. okt. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azt is szeretem! kedvencem a god mod cheat
2009. okt. 21. 15:55
 8/11 anonim válasza:
54%
Az egyik előttem szólóval ellenkeznék.Igaz ma már mindenszervert pb véd de ezért vannak az ún. private wh-k.codehook.com .Ezekért viszont fizetni kell 1x .Jobban jarsz valóban ha megtanulsz jatszani ,én ugy gondolom hogy hasznukat csak egy barát megviccelésében vagy hasonlókban vennéd.
2009. nov. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen ja! Szereztem egy (3 nem is egy) wh-t és működnek és ingyenesek is! De már lassan 2 hónapja abba hagytam a játékot! :S
2009. nov. 13. 12:31
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Höh, én pro szinten toltam a CoD2-t (Nem kockásodtam bele, most is röhögök h ugatnak "low, láma' meg ilyek.)

Én tisztán játszottam, de mivel jó voltam ezért máris "aimos g*ci, wh-s b*zi" voltam, és én meg abbahagytam inkább :D De vissza akarok mindent, de már nehéz lessz feltápászkodni :P

2009. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!