Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri kiflashelni az xbox360-at?

Ádám_111 kérdése:

Megéri kiflashelni az xbox360-at?

Figyelt kérdés
Van egy xbox360 slim 250 gb-m és nem tudom, hogy flasheljem vagy hagyjam?! A gép még garanciás!
2012. márc. 11. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt mondom amíg garnciás addig ne, utána meg már azt csinálsz vele amit akarsz.
2012. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem flasheltem ki, inkább beregeltem az angol livera, és tolok mindent eredetiben. Így igaz, hogy valamivel drágább lesz, de minden fut hibátlanul, tudok multizni, automatikusan patchel mindent, piactéren vásárolgathatok, stb. A flash szerintem nagyon macerás, nem indul el minden adott típusú flashnél, az is 10 rugó, stb. Játékot meg használtan veszek, esetleg cserélgetek (pl jatekaim.hu), nem olyan drága az.
2012. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. márc. 15. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Regelj be a magyar LIVE-ra de az e-mail címet kérd át UK LIVE-ra és így mind a kettőn fent vagy nekem 3 éve így van a dolog nincs vele probléma!!
2012. júl. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!