Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet Masyaf-on ragadni...

Hogyan lehet Masyaf-on ragadni az Assassin's Creed: Revelations-ben (Xbox 360)?

Figyelt kérdés
Több ilyen videót láttam a youtube-on. Azt írták:Csináljak Masyafon egy küldetést és a végén amikor menti a játékot, kapcsoljam ki a konzolt. Ezt sokszor próbáltam. Ezio-s és Altairos küldetéssel Masyafon,Elején végén, mentésnél-töltésnél kikapcsolni,de nem sikerült. Mi lehet a baj?

2012. márc. 9. 20:19
 1/4 Markolt Patrik válasza:
mutasd meg egy videot mert en az egeszetz kivittem
2012. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=yzmUqeR8d8o


Elgondolkodtam azon is, hogy talán csak PS3-on működik. Eddig minden videó amit láttam róla, PS3-on csinálták.

2012. ápr. 15. 16:13
 3/4 Markolt Patrik válasza:
ezt csak akkor csinalhatod meg ha az egesz varosba kinnyitc minden uzletet es minden pancelod,fegyvered meg lesz
2012. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Letöltött mentéssel nem működik? Ehhez xbox-ra letöltöttem egy mentést, ami 100%os. azzal próbáltam ,de nem működött.
2012. ápr. 19. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!