Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez valami új DLC? Vagy valami...

Ez valami új DLC? Vagy valami kiegészítő? (link)

Figyelt kérdés
[link]

2012. márc. 8. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ez egy új rész... assassins creed 2 / brother hood / revelations. de basszus nem igaz mán hogy nem unjátok ezt a szart :D én is szeretem de kom évente új rész kell? ahelyett hogy várnának vagy 3 évet és csinálnának egy jobb AC3-at... helyette inkább egész évben ezek a ratyis féljátékok jönnek.
2012. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a revelations simán. Ottoman kiadásban, ez ilyen gyűjtői kiadást jelent, azért más a borító. De amúgy rohadtul egyet értek az előzővel, a revelationst már meg se vettem, csak kölcsönkértem a sztori miatt, de a többi már elég unalmas, tiszta cod.
2012. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a brotherhoodra se volt még időm :d csak halogattam, hogy majd kiprobálom, és ne, má uj rész van... nemhogy arra nincs időm, hogy így érezzek : " URISTEN MIKOR JÖN A KÖVI RÉSZ" hanem arra sincs hogy az előző részt kiprobáljam...
2012. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na má nem azé hogy idejárok kötöszködni de szeptemberben jön az AC3... tehát még az is tulzás hogy évente uj AC mert csak 10 hónap kell nekik...
2012. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sackboy válasza:

Ez az egész játék + kiegészítők (más ruhák,karakterek,küldik stb.).

És igen,elég gáz,hogy drágán adják,de túl sűrűn és röviden...Miért nem csinálnak belőle inkább filmet? :D A sztorija Oscart érne! :P Komolyan

2012. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!