Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3-on játszok és amikor egy...

Lázár Péter kérdése:

Ps3-on játszok és amikor egy játéknál ba akarom váltani a kódot egyiknél se fogadja el. Az számít hogy nem magyarnak regisztráltam be?

Figyelt kérdés

2012. márc. 8. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, az tök mindegy hova vagy regelve. Valamit akkor mégsem csinálsz jól. Vagy csak a kódokat nem írod be jól, nekem volt már olyan, hogy a G-t 6-nak néztem.
2012. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És neked elfogatta?
2012. márc. 8. 21:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Te magyarul vagy beregisztrálva?
2012. márc. 8. 21:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, de ezek a kódok általában világszerte érvényesek, nem kellene ezzel problémának lennie. Passzolom a kérdést, van sony support, írj nekik, vagy hívd fel őket.
2012. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
DLC-nél számít, hogy US, UK, esetleg JP Store-ra regisztráltál-e, lehet a kódnál is számít.
2012. márc. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bOCS , DE MI AZ A DLC?
2012. márc. 10. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:
A DLC-t le lehet tölteni játékokhoz ( plussz térkép,feladatok) Persze nem ingyen!
2012. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Downloadable Content=letölthető tartalom.

Ez egy új kosztüm/karakter skintől kezdve teljesen új játékmódokat is jelenthet, új sztorival, stb.

Előző annyiban téved, hogy nem mindenképp fizetős, mert előfordul ingyenes is, de igaz, hogy túlnyomórészt (vagy a DLC-k 90%-a) fizetős.


Ez a kép nagyon jól összefoglalja, hogy pontosan mi is a baj ezzel.

[link]

2012. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!