Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin 2 vagy MuOnline jobb?...

Metin 2 vagy MuOnline jobb? Érveket is kérnék.

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 17:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem a Grafika a lényeg, mert nem csak az adja vissza az élményt na Domi voltam cs :D
2012. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Csak a metin élménybe is 0.
2012. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Na, kipróbáltam mind 2-őt immár. Mu rosszabb grafika,de tűrhető bőven. Metin 2 szintén rosszabb grafika,de szintén tűrhető. Játékélmény ? Mu ban elején semmit sem tudsz csinálni ,csak 20 rr után. Metin 2 ? fizessél vagy semmit sem tudsz magas szinten. Játékélmény fos Metinnél. Ezek az agyament kínai fejek. Viszont mint 2 játékban a zene az sar :S :D alá kell rakni valami jót. Na szóval Mu jobb sztem
2012. ápr. 4. 21:36
 14/19 anonim ***** válasza:

Én nyomom a metind de! nem a normál metint mert az kajak egy darab sza*.

Az m2mnext-et nyomom(Metin2mesterNext)

itt a grafika jobb mert javítják és eggyáltalán nem fizetős.

Havonta van sé-enevt ami olyan h kapsz ingyen 1500 vagy több sét. szóval nem fizetős(legalábbis a privát)

ui:a normál se fizetős csak lassan fejlődő sza*. nah cs :D

2012. júl. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
sztem már nem aktuális a kérdés,de támogatom h metin egy szar.
2012. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
NAh tudom h a metin grafikája egy ritka nagy szar de mu online-é még szarabb sőt milliószor szarabb ha már itt tartunk szóval fas*omat mindkettőbe oszt kész XD :D
2012. júl. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Előzőnek írnám, meg mindenkinek aki aztmondja nem jó a MU gafikája hogy a MU-t nem a garfika teszi jó játékká...Am meg nekem a MU-ban pont a grafika tesztik,

mert s5-ön néhány dolog nagyon jól meg van rajzolva(szerintem).Metinnel is játszottam nah az egy darab sz*r. A játékélmény sokkal rosszabb mint a MU ban.

Am én a MU-t tolom még csak 50 rr es vok de nagyon testszik:)

2012. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen Mindenkinek az tetszik amikhez jobb emlékek esetleg játékélmény fűzi Szóval Nem sz@r a metin se a MU mert mindenkinek a saját ízlése szabja meg hogy személyileg melyik játék a jó. Ennyi is lenne Véleményem: Mivel MU-t csak később ismertem meg A Metin
2012. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szerintem Mind a kettő fos.

A metin 2 jobb grafika

Nem értem a sok embert miért jó a

mu Online Mi a élvezetesebb benne?

Őlőd a mobokat és megnyomod a m-betűt elteleportász

és megint őlőd a mobokat

szerintem a metin 2 élvezetesebb grafika is jobb de 1ikel se szoktam játszani mert kaka az egész

2014. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!