Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vágnak ki MW2-ben...

Miért vágnak ki MW2-ben minden szeróról, ha jól játszok?

Figyelt kérdés

Már 6 éve COD-ozok és nem gyengén tolom. Mikor játszani szoktam, akkor általában leosztom az egész szerót, meg 2-3 Chopper Gunner-t hívok 1 játékban. Teljesen szabályosan játszok, nem csalok, az Adminok mégis kiraknak. Ennyire lámák, hogy zavarja őket, ha valaki jól nyomja?

Meg picsognak végig összevissza, hogy hackelek, közben a COD2 óta nem is WH-ztam (abban is csak kipróbáltam).


2012. márc. 8. 17:20
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Talán olyan perk -et használsz, ami tiltott az adott szerón, pl: Martyrdom, Last Stand, gránátvető és társai. Esetleg camp -elsz vagy ilyesmi. Vagy csak az adminok nem tudnak veszíteni.
2012. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gyökér adminok. MW2-t azóta játszom, hogy kiadták. SnD-zni szoktam, egymás után 3 körben egyém a legtöbb kill, köztük az admin is, és ez nem egy szerveren és lobbyban fordul elő...
2012. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Láma fegyókat soha nem használok (GL, RPG, társai), meg noob perkeket se.

AK-val szoktam menni Scavenger, Hardline meg Steady Aim perkekkel.

Mondom, hogy minden szabályt beszoktam tartani

2012. márc. 8. 18:10
 4/4 anonim ***** válasza:
sok szeron az adminok is csak 15 eves lamak, ocsemet is bannoltak mar, mert falon keresztul fejbelott 1 admint,
2012. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!