Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Football Manager 2011-ben,...

Football Manager 2011-ben, hogy lehet elérni azt h egy játékos akit leigazoltunk játszon a meccsen?

Figyelt kérdés

Egy kisebb klubbal vagyok és leigazoltam egy játékost de azt irja h " A játékos nem vethető be " és ez mindig igy van, pedig be van jelentve is.

Remélem tud valaki válaszolni :)



2012. márc. 7. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

mikor igazoltad, milyen országban játszol?

mert angliában nekem is előfordult olyan h leigazoltam egy fiatal játékos bár nem kapott munkavállalási engedélyt.

Így a csapatban volt, de nem játszhattam sehol.

Mivel télen igazoltam így nyárig nem tudtam játszatni sehol majd kövi évre kölcsönbe adtam belgiumba.

Egy szezont letolt ott végig aztán már tudtam játszatni.

2012. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Spanyolba vagyok a barca b-ben és mivel ott csak 25 évig lehetnek játékosok ezért egy fiatalabb 20 éves csatárt igazoltam meg egy védöt is, mindkettöt a spanyol másod osztályból. Nem értem mért nem lehet bevetni, most akkor sztem én is kölcsönadom vagy leküldöm egy fiókcsapatba.

Köszi a választ.

2012. márc. 8. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!