Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes a Dragon Ball Raging...

Pink07 kérdése:

Érdemes a Dragon Ball Raging Blast 2 PS3-ba megvásárolni, az ingyen multi miatt?

Figyelt kérdés

Játszanak még az interneten rajta? Lenne kivel játszani? Vagy már behalt ez a játék.

Most van pénzem venni egy játékot, és döntenem kellene, hogy melyiket válasszam. A Dragon Ball Raging Blast 2-őn az interneten játszanék, idegen ellenfelekkel, a másik játék Naruto Ultimate Ninja Storm vagy a második része.

Melyiket válasszam?



2012. márc. 5. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd meg a Naruto Shiippuden Ultimate Ninja Storm Generations-t !


Ott majd tudsz kivel játszani, online az biztos :D

ebben a hónapban jelenik meg, am ha nem akarod akk sztem a Naruto Shippuden Ultimate Ninja storm 2-őt vedd meg, azon még most is nagyon sokan játszanak online, énis szoktam, és szerintem sokkal jobb mind a Dragon Ball, már próbáltam mind ketőt a Narutoba a harcok sokkal látványosabbak. Ha a Naruto mellet döntesz nemfogod megbánni!

2012. márc. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Shippuden
2012. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sok viedot néztem, és tényleg nagy jó játék. :D De nekem egy kronkrétum kéne, akinek esetleg meg lenne a dragon ball z raging blast 2 ps3 és multizik vele a net, hogy elmondása szerint, aktivan játszanak e még.
2012. márc. 6. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a narutot válaszd. Nekem megvan a Dragon Ball Raging Blast 2 és a Naruto Ultimate Ninja Storm 1.

Dragon ball egy irányíthatatlan s.ar,míg a naruto...

2 nap alatt végig vittem,míg a dragon ball-ban sehol sem járok,1 embert nem tudtam még megnyerni a szutyok irányítás miatt.Sajna a naruto-ba meg nincs multi,ezért érdemesebb a 2 megvenni belőle,mert abba már képesek voltak belerakni.Most tervezem én is megvásárolni.

2012. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Multizni lehet vele rendesen,sokan vannak,de olyan szinten s.ar,mint mondtam... :D Gondolod én eladom neked olcsóért :D

2012. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Dragon Ball Raging Blast 1-gyel járnál jól. A ketőbbe már nem találod meg a storymódot csak Galaxy Mód van benne ami küldetésekből áll. Semmi köze a történethez. Hiába van multiplayer benne hamar megunnád. Ha van testvéred,barátod aki szereti a Dragon Ball Raging Blast-et játszhatsz vele 2 player módót. Hidd el sokkal jobb az egy mint a kettő. Szerintem az irányitása olyan mint a Budokai Tenkaichi 3 nak. az egész játék olyan mint a Bt3 Szerintem jobb lenne ha azt vásárolnád meg. De te tudod. Amelyik neked jobban tetszik :)
2014. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!