Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban miért nem tok...

Minecraftban miért nem tok offlineban játszani?

Figyelt kérdés
eddig engedte, van is egy fasza házam, de most nem engedi h offlineban játszak :S
2012. márc. 5. 08:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sokat segítene, ha kiírnád azt is, hogy hogyan nem engedi, milyen hibát ad?
2012. márc. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
csak a nnyi h mikor ugye az ikonra kattintok, bejön kéri a nevet, jelszót és ugye az nekem nincs , rákattintok a jobb oldali gombra(nem tom mi a neve) és utána behozza h playy offline vagy try again és nem engedi h az offline ra kattintsak
2012. márc. 5. 11:23
 3/14 anonim ***** válasza:

Tehát nem eredeti, hanem tört kliensel próbálkozol?


Nem próbáltál meg updatelni? Volt egy biztonsági frissítés mostanság, pont a tört kliensek ellen. Tölts le másikat, és azzal próbáld meg.

2012. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rohadjanak meg :( akkor azért nem enged fel nekem azt irja ki hogy took to long to log in :( (ha multiba mennék )
2012. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Marha egyszerű

Tört a kliensed? Használj:

Colos22 féle klienst, vagy Mineshaftert

Profit?

Lehet Skineket használni, és a Colos22 féle server, vagy Mineshafter servereken tudsz játszani online, ha akarsz.

Rá tudsz menni a login-re, ha akarsz játszol offline, ha akarsz, játszol online.


Megjegyzés: a colos22 féle kliens és szerver még nincs 1.2.3-ra frissítve! A Mineshafter viszont már igen, jól működik, tegnap este játszottam vele úgy.


Colos22 - [link]

Mineshafter - [link]


Természetesen a régi verzióban készül mapek működnek a fenti verziókkal.

2012. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

17:16,


Mégis miért rohadjanak meg?


Meg akarnak élni valamiből, és nem kevés munkát fektetnek bele... Az, hogy te még ennyire kevés pénzt is sajnálsz rá, az a te bajod. Akkor legalább ne anyázzál rájuk :)

2012. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem anyáztam senkit de ne zavarjon... és minek vegyem meg ha le is tudom tölteni ...
2012. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mert az a szerencsétlen ember is meg akarna élni valamiből :D


Okés, mindenki letölt, de azért legalább ne "rohadjon meg" ha már az ő kemény munkájával szórakozol, ingyen...

2012. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem ingyen :D

fizetem az áramot meg a netet ...xd

2012. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De vicces de ő ebből nem kap ám semmit

meg nem csak magának szedi be a pénzt hanem az alkalmazottainak is

2012. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!