Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokémonos PC játék?

Pokémonos PC játék?

Figyelt kérdés
Létezik egyátalán? Ha igen, akkor mi a neve? :) köszii
2012. márc. 4. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Létezni létezik, bár a válasz attól függ, konkrétan mire gondolsz.

A PC-re készült Pokémon játékok: Pokemon simulator, Pokemon PC

Valamint tudsz a gépeden GBA-ra, GBC-re, DS-re, Nintendo 64-re készített játékokat játszani, valamilyen emulatorral. [link]



Egyébként a kérdésből kiderül, hogy abszolút nem néztél utána, mielőtt feltetted a kérdést, mert azt, amit ide leírtam, épp az előbb tudtam meg Google-ból, nagyjából öt percnyi kereséssel.

2012. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én fél órát kerestem játékokat, sehol nem találtam, de azért köszönöm.. :)
2012. márc. 4. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:

hát most, hogy kérdezted, én rákattantam XD

GBC-vel ne nagyon próbálkozz, max ha nagyon hardcore fan vagy, mert a Johto-sok kivételével mind fekete fehér. Legjobbak a Fire Red/Leaf green. GBA-ról: Emerald vagy Sappire.

Amúgy Project 64 emulátorral tudsz Pokemon Stadiummal is játszani. :D Éééés úúú... van egy rakat hack xD

[link]

és VisualBoyAdvance-t tölts hozzá. :D

2012. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és csalásokat is találsz, random pokemonfogás, de vigyázz, mert valamelyiknél lefagy :D
2012. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
wííííííí köszii :D amúgy énis most lettem pokémon mániás xDD
2012. márc. 7. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!