Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Counter-be hogyan lehet úgy...

A Counter-be hogyan lehet úgy bannolni/kickelni, hogy lehessen írni okot?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 11:25
 1/7 anonim válasza:

Lehet, hogy nem értek (eléggé) hozzá, de: van egyáltalán olyan játék, ahol lehet hozzá írni okot??

Rendszeres CoD4-es vagyok, bár Admin nem gyakran szoktam lenni, okot még nem láttam kick mellett...

Amúgy ha megmondod, hogy, hogy lehet CS-ben egyáltalán kickelni, cheatelni, utánanézek!;)

2012. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi köze a csitnek? És persze, hogy lehet okot írni!
2012. márc. 4. 11:58
 3/7 anonim válasza:

első kommentelő eléggé fail!xD

am minek akarsz okot írni?! csak kick, azt csőő!;)

2012. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát mert például buggol és ki kickelem visszajön és pofázik minek kickeltem és nincs kedvem mindenkinek megírni mikor visszajön, hogy miért kapta kicket! Pls segíts(etek) :S
2012. márc. 4. 20:02
 5/7 anonim válasza:
Ok, megértem, de a megoldást nem tudom:/ bocs, bocs, hogy pofáztam!
2012. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nP xD
2012. márc. 4. 23:34
 7/7 anonim válasza:
A kicknél nem lehet okot írni, a bannál pedig amikor kiválasztod, hogy kit akarsz bannolni akkor a jobb felső sarokban kiír valamit, ekkor írd be az okot!
2013. dec. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!