Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow Tauri szerver patchelés?

Wow Tauri szerver patchelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni. Szóval elhatároztam hogy tauri szerveren fogok játszani.

[link]

Itt szépen le is van írva hogy mit hogyan, az elmélet meg is van de a gyakorlat már kevésbé..

Letöltöttem a World of Warcraft Wrath of the Lich King kliens enUS 3.0.1-es verzióját és az összes többi lépést is megcsináltam, de a patchelésnél elakadtam.

Letöltöttem az összes patchet az enUS

(régebbi kliens mint 3.3.2) alatt, de amikor telepíteni akarom őket kapok egy üzenetet:

"This update requires "WoW.exe" version 3.2.0.10192. You have an older version, 3.0.1.8874."

De a patchek fölött amiket letöltöttem az van írva hogy régebbi kliens mint 3.3.2...Megpróbáltam az enUS

(3.3.2 esetén) patcheket is de az eredmény ugyanez lett... Szóval nem értem... Légyszives segítsetek és ne vessetek meg egy szőkét:D



2012. márc. 2. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
3.0.1.8874 -n vagy .Addig felkel patchelned.
2012. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A patch-eket sorban kell telepíteni, először az jön, ami 3.x.x-ről frissít 3.2.0.10192-re, azután ami 10192-ről 10958-ra és így tovább.

Vagy a másik lehetőség, hogy torrent oldalakon van kész 3.3.5a kliens, letöltöd, átírod a realmist-et Taurira, név, jelszó és játszol.

2012. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. márc. 4. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!