Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of duty uj része mien...

Gaben9393 kérdése:

Call of duty uj része mien néven fut majd? ( nem a Modern Warfare 3 )

Figyelt kérdés

2012. márc. 2. 20:52
 1/10 Gerapppa ***** válasza:
Black Ops 2 asszem
2012. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hova akartok újabb CoD-ot?? Most jött ki a nyolcadik.. és nem tudom, hogy észrevettétek-e, de a 4. rész óta romlik a grafika, a játékélmény és a játékhossz. Nem érdemes ezzel foglalkozni (sztem). Ja és ha CoD fan vagy, akkor bocs =)
2012. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem romlik, hanem stagnál. Én az új COD-okkal mindig is a történet miatt játszottam, és megpróbáltam magammal elfogadtatni, hogy grafikailag ez még mindig egy 2004-es játék. Hidd el, ha az ember szeretne egy jó sztorit és egy kielégítően tartalmas multit, akkor a COD kiváló választás, ha valami hatalmas újításokkal megtűzdelt játékot akar játszani, akkor viszont semmi esetre sem való neki a COD. Egyébként a kérdésre válaszolva és hallottam olyat hogy Black Ops 2, de olyat is, hogy valami havas pályák csokorba foglalását lehet újra játszani egy új rész keretében, utóbbi esetben véget érne az örök barátságom a COD szériával.
2012. márc. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi nektek :D hát majd kiderül. én nagyon szeretem a COD szériát. :) Hiába fullos egy játék grafikailag ha a sztori meg nulla..
2012. márc. 3. 06:17
 5/10 Gerapppa ***** válasza:
2012. márc. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazad van harmadik! Én is kivittem az összes CoD-ot, de attól még nem vagyok vele annyira megelégedve... a sztori tényleg jó, bár már kicsit elcsépelt. Meghal valami orosz főgonosz és jön egy másik helyette. Ami nem tetszik, hogy a grafikai motort tényleg nem újítják. És igazam van! A MW3 is csalódás volt számomra, mert jobbat vártam a Black Ops-nál. Mindegy... ízlések és pofonok. jánosvoltam =)
2012. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Black ops 2 lesz...a t0‹2rt¨Śnetsz¨˘l fojtat¨Ždik tov¨˘bb...ami a cod 5 ben kezd0‹0d0‹2tt...2. vil¨˘gh¨˘bor¨˛..ut¨˘na black ops..hidegh¨˘bor¨˛....¨Śs tal¨˘n ennek a fojtat¨˘sa a black ops 2.....de arr¨Žl is hallottam h a mostani amerikai kiv¨Śgz0‹0 osztaggal kell menni...nemotom...://....De val¨Žsz¨Şn0•6 hogy az 1. black opsot fojtatj¨˘k...olyat hallotan h reznov m¨Śg se hal meg meg ilyen 0‹2sszevissza kevert szirszarok...de ¨˘m m¨˘r nagyon v¨˘rom...0†9m nemtom mit fik¨˘zz¨˘tok grafik¨˘j¨˘t?......Max a bf3-nak jobb a grafja...-.-"....de a t0‹2rt¨Śnete..0.......:D
2012. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lesz a call of duty 9 iron wolf a cime
2012. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
(3. vagyok) igen, elvileg ez a fedőneve a játéknak. A kérdés hogy érdemes lesz-e megnézni a trailerét is akár. Én az MW 3-ig egyetlen rossz szót sem mondtam a COD szériára, és nem is teszem továbbra sem, csupán most jött el az ideje, hogy valami újat is elvárjak a sorozattól. Remélem nem szúrjék el.
2012. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na majd meglátjuk :)))
2012. márc. 7. 06:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!