Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lineage II NCsoft,4game...

Lineage II NCsoft,4game között van különbség?

Figyelt kérdés

Nemrég letöltöttem a Lineage II-őt ahogy megtudtam hogy ingyenes lett. Egy NCsoft nevű programmal töltöttem de az nem működött. (lefagyott a végén) Aztán rátaláltam valami 4game nevű dologra amivel szintén le lehet tölteni.

A kérdésem az lenne hogy e két program között van valami különbség, vagy ugyanaz az eredeti szerverek lesznek, csak más programmal tettem fel?



2012. márc. 2. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanaz az eredmény, a második amivel letöltötted is hivatalos kiadású letöltő, amiről leírást is találsz a honlapon ha fél évre visszaolvasol a hírekben. A játék már viszont nem ugyanaz mint régen, én sokáig játszottam vele, de ez az ingyenes verzió már egy nagy rakás sza....

De azért jó játékot hozzá, valakinek így tetszik.

2012. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!