Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim dark brotherhood?

Skyrim dark brotherhood?

Figyelt kérdés
mikor van aza küldetés mikor megkell ölni a királyt 30.000 aranyért?? Most ott tartok mikor elkelelt menni Riften-ben valami amulett-el (riftan alá)azt fejeztem be. Innen még messze van? És még Deadric Armor -hoz hol találok Ebony Ignot-ot és Deadra heart-ot??
2012. febr. 29. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Asszem nem 30 000 arany, de te amúgy előre elolvastad mi van??? Kb a felénél lehetsz, vagy egy kicsit túl rajta. Ebony ignotot gyakorlatilag minden kovácsnál tudsz venni ha már nem vagy nagyon kezdő szinten. Deadra heartot meg össze-vissza mindenhol.
2012. febr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem olvastam utánna hanem láttam olyan kérdést hogy hogy leeht gyorsan sok pénzt szerezni skyrimben:) és ott volt ilyen válasz hogy ha megölöd a királyt kapsz 30.000 aranyat és am az mit jelent hogy kb mindenhol ??(megyek az úton és ott van vagy mi) ??:D
2012. febr. 29. 21:17
 3/15 anonim ***** válasza:

1. A császárt kell megölnöd és az az utolsó rendes küldetés a dark brotherhood-ban. (vannak mellékküldetések is) Te most kb. a felénél tarthatsz


2. Ebony Ignot-ot a legkönnyebben árusoktól vehetsz, általában Whiterun kovácsai szoktak árulni.


3. A Daedra heart nagyon ritka, keress potion kereskedőket, náluk lehet, hogy van. Vagy csináld meg a Mythics Dawn-os küldetést Dawnstar-ban. A küldi közben találhatsz daedra heart-ot.

2012. febr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi
2012. febr. 29. 21:41
 5/15 anonim ***** válasza:

A legjobb Ebony lelőhely bányászathoz :

[link]


Daedra heart lelőhelyek (locations menüpont alatt):

[link]

2012. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De ha bérgyilkos/tolvajként játszol akkor minek neked Deadric armor ?
2012. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Scary-nek válaszolva:

Hogy odaadja a követőjének, legalábbis én ezt csinálom. Jordis hihetetlen erős jó páncéllal és fegyverrel.

2012. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
mert tolvajnak/bérgyilkosnak milyen páncél kell????:D
2012. márc. 1. 16:24
 9/15 A kérdező kommentje:
am nem deadric armor a legjobb vért???
2012. márc. 1. 16:27
 10/15 anonim ***** válasza:
Tolvaj/bérgyilkosnak light armor a legideálisabb. Az egyik legjobb a Thief guild master armor, főleg ha még fel is fejleszted. Én végig abban toltam. Több cucc fér bele és nem lesz lassú a karaktered sem. A perkeket rászórva tényleg bazi erős lehet egy light armor.
2012. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!