Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a Sims 3-at,...

Letöltöttem a Sims 3-at, honnan tudhatom, hogy ez a teljes vagy a bugos béta-verzió?

Figyelt kérdés
Egy város van a játékban (Sunset Valley), ha kimegyek közösségi területekre kb. 4-5 embert találok csak.
2009. jún. 7. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
razor verzió az teljes, nem tudom te melyiket töltötted. reloadednél is csak a verziószám más, a játékban minden ugyanolyan mint az eredetiben. nekem ez a kettő van + eredeti. emberek is vannak mindegyikben bőven, a nagy parkban nappal mindig annyian vannak hogy a játék is akad, esténként viszont senki. kisebb közösségi területeken nincsenek sokan oda elég az a 4-5 emberke is.
2009. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a bugos béta verzióban milyen hibák vannak amúgy?
2009. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Elindítod a Simset és bejön egy kis ablak és a bal alsó sarokba van a verziószám.

1.0.631.00002 - végleges verzió szám, illetve elviekben ez is véleges verziószámnak minősül --> 1.0.631.00107

Remélem segítettem.

2009. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajna nem tudom honnan lett letölve, mert nem én töltöttem le..:D nekem a 107-re végződő van, úgy tűnik akkor a teljes. köcc a válaszokat!
2009. jún. 8. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!