Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik régi playstation játék...

Melyik régi playstation játék volt ez?

Figyelt kérdés
Erre emlékszem nagyjából : egy aranyos kis dínóval kellett mászkálni,volt,ahol kalózokkal kellett megküzdeni,és különböző aranytallért kellet gyűjtögetni.
2012. febr. 26. 16:14
 1/7 A kérdező kommentje:
2012. febr. 26. 16:20
 2/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, Croc a neve. :) Ezt le lehet tölteni valahol?
2012. febr. 26. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Croc 1-2 :)
2012. febr. 27. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Mire kerestem hozzá videót, már leírtad a választ.

Letölteni torrentről lehet, és egy PS-emulátorral lehet futtatni PC-n is, de én még a Croc2-vel játszottam Win98-as gépen 2000 körül, úgyhogy lehet van PC-verziója is.

2012. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.Torrenten nem vagyok ismerős,onnan hogy kell letölteni a játékokat?
2012. febr. 27. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Laikusként vagy elsőre lehet bonyolult és részletes a dolog. A lényege, hogy a torrentek tartalmát mindenki a saját gépéről terjeszti, és egy központi szerverről tudod elérni a fájlokra mutató "linket", a torrent fájlt. Ezt be kell tenni egy kliensbe, és ha van olyan aki éppen feltölti a tartalmat, te le tudod róla tölteni. A sebesség pedig a te letöltési és a feltöltő(k) feltöltési sebességén múlik.


Szükség van: kliensre, ami elvégzi a fájlcserét; egy megosztásra, azaz egy oldalra ahol fent van a tartalom; feltöltőre, aki az adott pillanatban elérhető és megosztja a tartalmat; időre, hogy leérjen; és helyre hogy legyen hova tölteni.


Mivel ez egy nemzetközi tartalom amit keresel, nem szükséges sehol tagnak lenned, publikus gyűjtőoldalról is elérhető a tartalom (ha elérhető). Nincs más dolog, mint megkeresni a torrentet (Google: játék neve + torrent általában segít), a megosztóról letölteni a torrent fájlt, betenni a kliensbe, és megvárni amíg leér. Ha kész, a tartalmat fel tudod használni.


klienst és elméleti dolgokat pedig a utorrent.hu oldalon találsz, ahol képekkel és jobban megfogalmazva is leírják a lépéseket, használatot, trükköket.

2012. febr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!