Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek az Xbox 360 még...

Szerintetek az Xbox 360 még meddig lesz a legújabb xbox?

Figyelt kérdés
Már elég régóta 360 van és emlékszem volt tervben valami xbox 720, de nem tudom, hogy ez mennyire volt komoly vagy hogy ez egyáltalán nem valami portable cucc lenne, mint a psp... A lényeg, hogy szeretnék venni egy xboxot, amit még hosszú évekig élvezhetek... vagyis leginkább csak attól félek, hogy veszek egy xbox 360at és jövő héten bejelentik, hogy nemsokára készen van az új. Viszont ha nem veszek most, hanem még egy évig halasztgatom, akkor meg még több időt pocsékolok el abból, amit xboxozással tölthetnék..

2012. febr. 26. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem még egy jó pár évig
2012. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyenlőre nincs hivatalos bejelntés,sem pletykák arról hogy a Microsoft készül az új Xbox-al.Valószínűleg már lehet készítik a tervező asztalt,de szerintem még minimum 2 évig nem lesz új Xbox.Az Xbox720-ról már akkor elkezdtek beszélni az emberek hogy kijött az Xbox360 szóval azzal ne foglalkozz.


Viszont a játékok már kezdik maximálisan kihasználni a konzol képességeit,lásd a Battlefield3-at eléggé le kellett butítani hogy fusson az Xbox360-on.Szóval lassan most már időszerű lesz ha más nem az új Xbox tervezését elkezdeni ha még nem tették...De szerintem még vagy 2 évig új Xbox nem lesz de ha netalán jövőre mégis lesz utána is kb 1 évig még kifogják adni az új játékok nagy részét Xbox360-ra is..


Szóval ha most veszel egy Xbox360-at azt még 2 évig minimum tudod használni.Szóval az új játékokat kifogják adni rá,az miatt nem kell aggódni.De ha a grafika miatt aggódsz hogy az új Xbox-on mennyivel jobb grafika lesz,de nem lesz pénzed rá ha most a spórolt pénzed,Xbox360-ra költöd azt kel mondjam ha nem költöd és vársz akkor is spórolhatsz majd mire a jobb grafikát élvezni tudod.


Az új Xbox biztos vagyok benne hogy a 3D TV-re fog gyúrni,szóval egy 3D TV-t is majd be kell hogy szerezz az új Xbox-hoz.Ha nem 4D TV-k lesznek addigra és nem-e arra fog gyúrni az új Xbox.

Amikor az első 3D TV-k piacra kerültek,már akkor lehetett hallani a 4D TV-kről,szóval olyan TV amiből szemüveg nélkül kiemelkedik a kép mintha előtted lenne,mintha megtudnád fogni.Már akkor volt egy kész prototipus is,amit be is mutattak..Szóval mire kijön az Xbox addigra már lehet 4D TV-k lesznek és azt fogja használni.


Szóval mindenképp sok pénzedbe fog kerülni az új Xbox.Az Xbox360 ára csak a töredéke lesz,ez miatt szerintem ne várj.Kár erre tartogatni egy Xbox360 árát szerintem.Úgyse lesz elég semmire.

Mondjuk ha sokat játszol,sok eredeti játékot veszel akkor könnyen elköltheted egy Xbox720 + 3D netán 4D TV árát mire kijön :D


Vedd meg a 360-at.Egyszer élünk,most felesleges megfosztanod magad tőle és az újra spórolni mikor az újról egyenlőre semmit nem lehet tudni.

2012. febr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg ki nem jön egy új.
2012. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 2013ig. Iden bejelentik az E3n hogy jovo telen meg fog jelenni. Utana lesz uj Xbox kb 2013 Oktobereben. Szerintem megint meg akarjak elozni a Sony-t a konzol kiadasaban.


Amit a 15:50-s leirt az nagyjabol stimmel kiveve 1 dolgot: A BATTLEFIELD 3 az xboxon egy RONDA jateknak szamit mivel az EA nem portolta rendesen (a csak PC-s jatekosok mindig ezt a jatekot hozzak fel). En nem azt mondom hogy a PC-n nem szebb a grafika, mert tenyleg szebb (de peldaul egy Crysis 2nel mar nem akkora a kulombseg mivel az mindket rendszerre rendesen lett atirva). De a BF3 a vilag legrosszabb peldaja (na jo nem, mert ott a Dragon Age Origins, az tenyleg botranyosan ronda ps2-nel rosszabb grafikaval rendelkezik).

2012. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kösz ezt a részletes választ! :D Akkor szerintem megfogadom a tanácsodat! :P


A 15.57-es válaszolónak meg annyit, hogy a trollkodós kommentjeit a "Szerelem, szex" témakör, tizenkétéves kislányai a "Vajon terhes vagyok?" kérdés alatt várják... ha trollkodni akarsz, az ott tényleg viccesebb...

2012. febr. 26. 23:35
 6/6 anonim ***** válasza:
xD
2012. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!