Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol éri ez meg a Blizzard...

Hol éri ez meg a Blizzard Entertainment-nek? (WoW)

Figyelt kérdés
Szóval van néhány ismerősöm aki eredeti WoW-ozik, és nem tudtam elképzelni miből fizetik ki, mert azért nem állnak olyan jó helyzetben. Erre közölték hogy 10.000 Goldot összeszednek, és ezt be lehet váltani 1 hónap játékra. Most ez hol éri meg a Blizz-nek? Ezzel saját magukba rúgnak bele nem?
2012. febr. 25. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik.
2012. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet én értettem félre, de valami ilyet magyaráztak.
2012. febr. 25. 20:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Ilyen valóban nincs a játékban.10.000 gold az semmi,egy kezdő játékos is összekaparja.Az ismerőseid kamuznak vagy csak nem akarják megosztani az igazságot.


Lehet a játékban vannak olyan megszállottak akik hajlandók igazi pénzzel fizetni a játékbeli aranyért más játékosoknak és az ismerőseid abból a pénzből előfizetnek a játékra.Ez simán lehetséges,vannak ilyen megszállottak.


De az tuti hogy nem a Blizzard csinálja főleg nem 10.000-ért.Mondjuk ha még tényleg más játékosok veszik tőlük az aranyat,akkor sem hiszem el hogy bárki fizetne 10.000 aranyért egy havidíj árát.10.000 az tényleg semmi.Jó nem 5 perc össze szedni,de nem is tart pár napnál tovább mondjuk napi 2-3 órát játszva.Szóval tuti hogy kamuznak mindenféleképp.

2012. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen előző, arról van szó amit te mondasz.
2012. febr. 25. 22:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából így hülyeség is a kérdésem, én értettem félre.
2012. febr. 25. 22:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy kamuznak, mert rohadtul rég óta ismerem, és nincs olyan helyzetben hogy két havi 8 ezreket játékra kidobáljon.
2012. febr. 25. 22:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy sikerült találniuk valami őrültet aki fizet nekik az aranyukért vagy tört szerveren játszanak,ahol már elképzelhető hogy úgy csinálták hogy a játékosoknak havi 10k aranyat le kell tejelni.Mondjuk ilyen tört szerverről sem hallottam még.


Ha nem kamuznak és eredetin játszanak és tényleg arannyal fedezik a havi díjat,akkor az csak úgy lehetséges ha az aranyat valaki megveszi tőlük valódi pénzért vagy gamecard-ért.Máshogy nem

2012. febr. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, arról van szó amit te mondasz.
2012. febr. 26. 11:38
 9/10 anonim ***** válasza:
5 ezer forint 60 nap játék...
2012. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2015. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!