Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » S. T. A. L. K. E. R. játékokat...

S. T. A. L. K. E. R. játékokat hány éves kortól ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 16+ van a dobozon, tehát a besorolást végző szervezet 16 éves kortól ajánlja. Szerintem egy 14 évesben sem okoz már lelki törést. Annál fiatalabbnak viszont nem nagyon, mert szerintem elunnák. Nem egy pörgős játékmenetű játékról van szó.
2012. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18+ os játékokkal játszottam már 7-8 évesen is és semmi bajom sincs. Szerintem felesleges bekorhatárolni őket. A filmeknél azért nem felesleges. Mert egy filmbe ahol van szexjelenet nem is kevés csak nem engednek be egy anyukát 3-éves kislányával/fiával. De én mondjuk kb 6 éves koromtól csak horrorfilmeket nézek és nincs semmi bajom.
2012. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt most nem csak erőszakosságról van szó, hanem hogy a STALKER nem egy "mész oszt lősz" játék, mint a Call of Duty, sokkal összetettebb (és mint írtam, lassabb) játékmenete van, ami egy kisebb gyereknek már játszhatatlanná teszi.


A Sim City vagy a Tycoon játékok sem véresek, mégsem lehet ajánlani túl kicsiknek, mert túl összetettek ahhoz, hogy élvezhető legyen nekik.

2012. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!