Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az oroszlánkirályos játékban,...

Az oroszlánkirályos játékban, hogy kell előhívni a csalást?

Figyelt kérdés

Ezt írják: "A kezdő képnél írjuk be, hogy DWARF. Ezután az L megnyomásával a következő pályára

ugorhatunk, a H lenyomásával pedig feltuningolhatjuk az életerőnket." De valahogy nem lehet megcsinálni :S:S valaki segítsen nekem kérem. Ha valaki le akarja tölteni akkor itt a link, csak valaki segítsen: [link] légyszives!!



2012. febr. 19. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Régen sokat játszottam vele,én úgy emlékszem hogy a kezdő képnél be kell írni: dwarf,ahogyan irtad. Ha jól emlékszem kijön egy Cheat enabled vagy Cheat activated felirat.

Utána elinditod a játékot,és váltogathatod a pályákat.

Müködnie kéne

2012. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
melyik kezdő képernyőnél? Amikor ott van, hogy START meg OPTIONS vagy amikor már rámentem az első pályára. Mert igazából sehol nem csinál semmit :S Mert amikor elindul maga a játék akkor nem csinál semmit ha a STARt-os résznél vagyok akkor elindul az első pálya és ha ott vagyok, hogy elindult akkor meg csak ugrál és nem ír ki semmit :S:S
2012. febr. 20. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!