Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud nagyon kedves...

Palacsintakeksz kérdése:

Valaki tud nagyon kedves MINECRAFT szervert mert még nagyon kezdő vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én csináltam egy hamachi-s szervert és müködik is de én szeretnék egy olyat is ahova bárki feltud jönni és nem kell hamachi. Meg szeretném megtudni hogy tudok admin lenni a saját szerveremen meg másokat is szeretnék adminná tenni meg kéne admin parancs mert egyet se tudok. Ha tudtok egy nagyon barátságos szervert kérlek segítsetek mert szeretnék kedves emberekkel játszani ja és elfelejtettem mind ez MINECRAFT xDD pls segítsetek. :D

2012. febr. 19. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem én kedves vagyok. És szeretem is tanítani a kezdő playereket. De én is éppen szervert keresek.
2012. febr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
xD Most szerencsére írt nekem egy játékos és neki most készül a szervere majd ha kész lesz akkor vidi is lesz és azon megengedte hogy admin legyek nagyon jó szerver lesz :DDDD
2012. febr. 22. 14:19
 3/5 anonim válasza:
szija, meg van már a szerver? lehet menni játszani?
2013. jan. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Áron100 válasza:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!


>> Minecraftcodes.info <<

2013. júl. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!


>> Minecraftcodes.info <<

2014. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!