Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben, mitől...

League of Legends-ben, mitől függ, hogy mennyi IP-t kapok?

Figyelt kérdés
Van, hogy egy vesztett meccs után többet kapok, mint mikor nyerek..

2012. febr. 19. 17:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Erről (is) beszélek:

[link]

2012. febr. 19. 17:24
 2/11 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Függ attól, hogy milyen játéktípusa amiben mész, és az is befolyásolja, hogy playerek ellen, vagy haverokkal kreált meccsbe, illetve rendes meccset, ahol a játék rak be csapattársakat illetve ellenfeleket. A legkevesebbet akkor kapod, hogyha mint a fentebb linkelt képeken, robotok ellen mész, illetve ha általad kreált meccsen mész. Ha rendes játékot mész akkor többet kapsz, hisz itt játszol "igazán". Ugyebár az sem mindegy, hogy győz vagy veszít a csapatod, mert ha győz logikusan többet kaptok, viszont ha vesztetek akkor kevesebbet. Ebben ugyan nem vagyok biztos, de azt hiszem függ még attól is, hogy milyen jól játszasz az adott meccsen, illetve, a csapat statjától. Ugyebár ehhez még hozzájön az, hogy 3v3-at 5v5-öt illetve dominiont mész. 5v5-ben egy nyereségért/veszteségért többet kapsz mint egy 3v3-ban dominionban pedig a te statod a döntő. Így elsőre kicsit bonyolultnak tűnik, de majd ahogy fejlődsz, játszasz magad is észreveszed ezeket a dolgokat.
2012. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ :)
2012. febr. 19. 20:38
 4/11 A kérdező kommentje:
Most tudtam meg, hogy van ilyen "First win of the day" ami 20 óránként jár, és 150-et kapok. Ez igaz?
2012. febr. 19. 20:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, azt elfelejtettem írni, de tudtommal 22 óránként jár és nem 150-et kapsz hanem az a 150 hozzáadódik ahhoz a pénzhez amit amúgy kapsz. Tehát nyersz, így kapsz 120 ip-t viszont mivel first win, ezért hozzájön még 150 és így már 270-et kapsz.
2012. febr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ami elég lényeges, és nem írta az első az a játékidő. Ha egy meccset 20. percben föladtok ( /surrender ) (vote yes) akkor sokkal kevesebbet kapsz, mintha 40 percig játszanál.(viszont úgy tudom nincs különbség 40 perctől fölfelé.
2012. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dehogynincs egyszer 1 óra 15 percest játszottam és sokkal többet kaptam :o
2012. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Többet kaptál, mintha csak 20 percet játszottál volna, de ha 40 percig tart akkor is annnyit kaptál volna
2012. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ez attol is függ hogy mennyit tartott a játék vagy attol is hogy ez a napi első nyerésed... vagy függ attól is hogy van-e IP Boostod... (RPre lehet venni) és még azért is kapsz egy kis bónuszt ha sokat vártál.. de erre max 20at
2012. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ám ez is tapasztalat amit most írok. ha bízol magadban (ami ugyebár katával nem nehéz :D) akkor a napi bónuszt ajánlott lejátszani pvp-ben, hisz mivel azért alapból többet kapsz ezért nagyon megéri hogy hozzádobódjon az a napi bónusz. És különben ha vesztesz nincs mitől tartanod mert csak a győzelemnél adja meg a bónuszt. Ami még többet tud dobni ezen, az az mikor ip boostot is használsz és úgy csinálod ahogy azt én is írtam. Nekem ebből egyszer olyan 400-500ip körül volt amit kaptam :D tehát a lényeg, ha teheted játszd le a napi bónuszt pvp-ben.
2015. jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!