Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akadályugrós játék? Fontos!

Akadályugrós játék? Fontos!

Figyelt kérdés
Volt a régi gépemre letöltve egy játék.. Egy pálcikaember egy zöld síkon ment és mindig ugratni kellett az akadályokon, volt, hogy ilyen konzervdobozokon,gumikon és azt hiszem valami Hu-val kezdődött a neve, legalábbis a játék elején mindig bemondja egy hang.Nincs valakinek tippe, hogy mi lehetett az? Segítsetek légyszi! Köszi
2012. febr. 19. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Hurdler


De nagy mákod van., hogy olvastam ezt a kérdést, jó régi game :)

2012. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon aranyos vagy! Ha már így beszélünk nem vagy jó véletlenül kémiából? Abból is tettem föl kérdést:D:D:D:D:D
2012. febr. 19. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát már kb... 6 éve foglalkoztam utoljára sulis kémiával, de linkeld be :)
2012. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife.. Köszi!!! Meg még lenne pár kérdésem.:$
2012. febr. 19. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt a hosszabb választ én írtam neked, de telorol, este fent leszek msnen is. Irtam.
2012. febr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi,és akkor most beszéljünk msn-en vagy ilyesmi?
2012. febr. 19. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!