Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 miért fagy le?...

Battlefield 3 miért fagy le? Fagyás előtt tökéletesen viszi!

Figyelt kérdés

játszok vele 1-2 percet és lefagy az egész gép. mielőtt lefagy, tökéletesen viszia gép.

nem a video kártyával lehet a baj? hangot is néha szokott ismételni. Viedo kártyám: ATI Raedon HD5670 -es grafikus kártya.


2012. febr. 18. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
ugyanilyen kártyám van nekem is. Az enyém most 1920x1080 as és low beállításokon van és úgy simán megy, de esetleg ha avastod van akkor kapcsold ki és talán jobb lesz. Szóval nem hinném h a kártyával lenne a baj. (am Win7-em van)
2012. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 petko333 válasza:

töltsd le a geme boostert nekem is volt olyan hogy lefagyott pár játék,szagatott de a geme boostert letöltötem és minden tökéletesen fut.Ha meg igy sem jó akk lehet hogy a wincesterel van a gond töltsd le a HD sentinel,töltsd le a 3D mark -ot az kideriti általában hogy van e baj a videi kártával,menyit bir.Ha meg igy sem jó akk pasz



letöltési linkek


Game Booster: [link]


HD sentinel: [link]


3D Mark: [link]

2012. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15:45 ös válaszolónak én is nagyon köszönöm a Bossteres dolgot (1. válaszoló)
2012. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1.A game bosster az mit csinál?

2.Nekem is ilyen videokártyám van és semmi gond, mediumon fut nekem lagg nélkül.

2012. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem csak a vidikártya hanem a processzor is számít (am meg szerintem a game bosster leállítja a felesleges programokat)
2012. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zolikarma21 válasza:

hello!


nekem is ez a problémám úgy az első és a második pályán és nem lehet játszani a multy szinte azonnal lefagy ha válasz érkezne írjatok pls. a zolikarma@citromail.hu-ra előre is kösz

2012. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 flati válasza:
[link] ezt szed le és tedd fel! nekem ez segített :)
2014. máj. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!