Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan lehet letölteni az...

Honnan lehet letölteni az MSTS vonatszimulátort, hogyan kell rárakni a gépre és aztán hogyan kell megcsinálni, hogy magyar vonatok meg magyar vasútvonalak legyenek benne?

Figyelt kérdés

2012. febr. 18. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy elég bonyolult folyamat. Én is próbálkoztam számtalan letöltött verzióval, de egyik sem talált be, mint más játékoknál ha mégis tölteni akarsz, próbálj meg torrentezni a thepiratebay [pont] se/torrent/3296437 címen. Legegyszerűbb megvenni, pl. MediaMarkt-ban (nem nagy ára van, én 2000-ért vettem meg). A játék telepítése nem okozhat gondot, csak az elérési utat kell megadni, ez alapesetben C:\Program Files\Microsoft Games\Train Simulator, ezt nem ajánlatos megváltoztatni a sok kiegészítő telepítése miatt. Ekkor feltelepül gépedre az alap MSTS, amit számtalan úton bővíthetsz. Legegyszerűbb, ha felkeresed a magyar MSTS fórumot (Google - msts fórum - Fórum Marci honlapja Triak) beregisztrálsz, közlöd a kollégákkal hogy kezdő vagy és minden kérdésedre választ kapsz. Fontos a magyar kiegészítőkhöz az alábbi segédprogramok feltelepítése, sorrendben: trainupdte, toolsupdate, mstsbin, Xtracks, Newroads. Ha ezek hiányoznak, a magyar kiegészítők nem fognak működni. Ezek után felraksz egy magyar pályát, mely a játékon belül a ROUTES könyvtárba kerül. Ajánlom az Alföld 6-ot, a Balaton-Dél 4-et, a Dél-Dunántúl 2-t vagy számtalan fantáziapályát. Ezután felrakod az 5 db (villany, dízel, személy, teher, motorvonat) ActHU csomagot, és más magyar kiegészítőt. A járművek a játékon belül a TRAINS/TRAINSET mappába kerülnek. Ezután indul a játék, és játszhatsz. De persze ez a folyamat elég hosszú, amíg fel tudod tenni és működésre bírod a játékot. Az MSTS kutya dolog, de egyébként nagyon jó játék. Röviden ennyi, a fórumot ajánlom!!!
2012. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!