Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360, merjem vagy ne? Kép...

Fickó:) kérdése:

Xbox 360, merjem vagy ne? Kép a leírásban!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az eu-s x360(falcon) gépemet a us slim(valhalla) tápegység konnektorba csatlakozó részével szeretném működtetni, valahogy így: [link]

nem okoznék kárt a gépben vagy a tápegységben? már próbáltam és csatlakozik a kettő, viszont nem mertem áram alá helyezni.

Üdv.


2012. febr. 17. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Megér egy próbát, próbáld meg
2012. febr. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert a tápegység az, ami az áramot átalakítja, nem maga a kábel (valhalla), az csak közvetít. Kábelt még nem láttam elfüstölni, tápot már igen :D De nem vagyok villamosmérnök.
2012. febr. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*mármint nem okoznál kárt, úgy értettem
2012. febr. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tuzveszely. Ne legy hulye, mert meg leeg a hazad. Amikor egyetemre jartam, nehany amerikai diak leegette a kollegiumnak ket szobajat mivel nem akartak egy uj csatlakozot venni. Amit 110 V re terveztek azt ne hasznald 220-240 V feszultseggel.
2012. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kábelen a következő felirat olvasható:max 300V de akkor hagyom,veszek egy új tápot a falconhoz...köszi mindenkinek várok még tanácsokat esetleg...:)
2012. febr. 17. 13:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Hmm a kábelen van egy kis címke: 110V, valószínűleg 110V-re tervezték, de 300V-t elbír max?
2012. febr. 18. 00:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj azt csinalsz amit akarsz. En TUDOM, hogy tuzveszelyes fenn emlitett eset miatt is. Ha leeg a hazad, lakasod, emlekezz ra hogy en igy latatlanban is figyelmeztetelek. Inkabb vegyel egy uj kabelt (vagy uj xboxot) mivel olcsobb mint egy lakas. Ha valamire ravan irva hogy 110 V az nem veletlen.
2012. febr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!