Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan MMORPG játékokat...

Tamas243 kérdése:

Tudtok olyan MMORPG játékokat ahol valami iszonyatosan gyorsan lehet fejlödni?

Figyelt kérdés

De ténleg olyanra gondolok ahol egyáltalán nem lassul le stb

! remélem van ijen xD


2012. febr. 16. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
barmilyen mmorpg -> high rate szero
2012. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát a Forsaken World-ben elég gyorsan lehet fejlődni.Mikor először játszottam vele,1 óra alatt fel húztam egy karit lvl25-re ,aztán töröltem a gémet XD


Nem rossz MMO,egész játszható,látványos is,de valahogy nem tudott lekötni.Talán pont azért mert semmi kihívás nincs benne,végtelenül egyszerű.

2012. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RipKoresz ***** válasza:
52%
Muonline és ne magyart tölts;)
2012. febr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
WoW
2012. febr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nagilum válasza:

A legtöbb játékhoz van privát szerver, google szívesen segít, ott is high rate-t keress.

De az a baj azokkal, hogy az ostobák is baromi erősek tudnak lenni, és az alapvetően kényelmetlen egy MMORPG esetén... Szerintem.

2012. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
wow->tauri->reborn/WoD realm :D
2012. febr. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

privát szerverek :D pl: Metin2 mester stb, csak oda kell írni a játék mellé például (maradjunk a metin 2-nél) metin2 privát szerver (esetleg odalehet írni, hogy magyar)

és máris kidob egy egész rakást :)


(ne higgyétek, hogy játszok rajta az már régen volt mert meguntam, mostnaban inkább normál PC-s gamekat ajánlom főleg azért mert némelyik MMORGP nem eléggé biztonságos mint hackerek mint virusok ellen.....de ez csak az én véleményem

2012. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!