Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Age of Empires 3 nem indul el...

Age of Empires 3 nem indul el win7-en, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig tudtam vele játszani gamerangeren, de ma letöltött a win7 egy frissítést és azóta még a játék sem indul el...
2012. febr. 16. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az aoe3 jóval a win7 előtt készült, csoda, hogy viszi a os. a microsoft belénk akarja erőszakolni a win7-et, ezzel is megkövetelve az erősebb gépek váráslását. az xp nagyon egyszerű, átlátható, sokmindent visz, nem nagy a gépigénye, és már egy évtizede a világ legjobb op.rendszere. hamarosan megszűnik a támogatása és egy program sem fog futni xp-n.


mással is lehet baj, talán ha újrarakod a játékot...


amúgy én is játszok aoe3-mal gamerangeren, ha gondolod írj privit és tolhatjuk együtt. van még 3-4 haverom, akik szoktak jönni.

2012. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Jobb klikk a játék ikonjára -> Tulajdonságok -> Kompatibilitás -> Pipáld ki, hogy futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban -> majd állítsd be, hogy Microsoft Windows XP Service Pack 2
2012. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Nekem win 7 van és mégis megy.

Bármilyen kiegészítő vagy segédprogram nélkül.

2012. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ha még valakinek aktuális a kérdés,vagy még fennáll a probléma,töltse le a legfrissebb patchet a játékhoz,és win 7en is elfog futni a játék.


[link]

2015. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!