Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Silent hill: homecoming?

Silent hill: homecoming?

Figyelt kérdés

Üdv!

Rohadtul ideges vagyok! Csak azért nem káromkodok itt, hogy ne jelentsetek... De különben most olyan érzés kerülget, hogy legszívesebben szétkáromkodnám itt magam és szétverném a billentyűzetet meg a gépet.

Na, ez a kérdés csak annak szól, aki lejátszotta a silent hill 5: homecomingot.

Az 1. bossnál, a Hotelban annál a rohadt nagy ****-nál mit csináljak, hogy megdögöljön már végre? 2 hete mind játszom, de nem tudom megölni!

A 4 lelógó akármicsodát szét ütöttem, le is esett a szörny a levegőből, de utána folyton megöl. Néztem youtubon nem is tudom már hány videót, de hiába. Nem megy :( Nyomom a kitérést ezerrel, meg tudom, hogy a kezét kell megütni, hogy lehessen a nyakát ütni, de amint ledől hasra 2 mp után fel is kel, nincs időm ütni a nyakát. Bezzeg a videókban egy csomó ideig a földön marad. Nem igaz... Lehet, hogy rossz fegyvert használok??? (baltát használok)...

Ti hogy öltétek meg, miután leesett a levegőből?


2012. febr. 14. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kérdés: használtál valami csalást/trainert a játékod során? Még ha ki is kapcsoltad bossnál vagy első pár perc után, stb?
2012. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ömm nem szoktam csalni a játékoknál.

Nem csalok, amikor először viszek végig egy játékot úgy csinálom, hogy élvezhető legyen, tehát csalás nélkül.

Másodszorra szoktam szórakozni csalásokkal.

Trainer alatt mit értesz?

2012. febr. 15. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
A trainer is olyan, mintha beírnál cheatet, csak itt helyette letöltesz egy ilyen trainer-t és gomb nyomásra aktiválod a cheatet. Mindenesetre, mivel mondtad, hogy nem csináltad, így sajnos nem tudom mi lehet a baj,
2012. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már nem is kell, csak a billentyű érzékenység volt nagyon lehúzva és azért reagált rosszul a kitérés gombra.

De megoldottam, felvittem és most pontosan reagált. Sikerült kikerülni az ütéseit :) Megöltem végre.

Most már a csatornában vagyok Ellevel az első csatornás mentőpontnál.

2012. febr. 16. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:
elmebeteg vagy -.-
2012. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!