Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Már megjelent a GTA V?

Már megjelent a GTA V?

Figyelt kérdés
Sok helyről hallottam azt, hogy megjelent. Valóban így van ez?

2012. febr. 14. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még nem jelent meg, május végére tervezik eredetileg, de akkor is csak Amerikában fog megjelenni, aztán kicsivel később Európában is. De ne reménykedjünk abba hogy az a május valós lesz mert a GTA 4 nél is csúszott kb fél évet a megjelenése, és persze először tuti hogy csak konzolon fog megjelenni és aztán majd PC re amihez tuti hogy egy reaktor kell majd.
2012. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem
2012. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hú első, te mit szívsz? A játékról azon kívül, hogy kijött egy trailer, semmi info nincs. SEMMI. Azt is csak a fórumokon találták ki, hogy idén jön, erről sincs semmi info. Májusban meg egyébként is a Max Payne 3 jön, nem fog egy kiadó két játékot ugyanakkor megjelentetni, nem üzlet saját magának aláásnia. GTA 5 szerintem jövőre jön, vagy leghamarabb év végén, de én is csak TALÁLGATOK, mert nincs SEMMI info róla.
2012. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Augusztus körül fog megjelenni!
2012. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

én az elsőnek adok igazat... bár igaza van a másiknak is aki azt írta hogy még semmi PONTOS infó nincs róla...

de amúgy én is olvastam hogy több jel is arra utal hogy május végén vagyis pontosabban arra hogy 05/24


én itt olvastam: [link]

2012. febr. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gamestaron augusztust írtak!
2012. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 3.



- GTA 2 & Earthworm Jim 3D (1999 októbere)

- Midnight Club & Smuggler’s Run (2000 októbere)

- Smuggler’s Run 2 & GTA 3 (2001 októbere)

- GTA Liberty City Stories & The Warriors (2005 október)


;)

2012. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy nem hiszem, hogy májusban megjelenik. Szerintem ez is októberre lesz kiírva. Aztán majd meglátjuk mikor jelenik meg.
2012. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Bigidy válasza:

Itt keresd itt rendesen ahogy tudják nyomon követik a történéseket: [link]


Legújabb pontos információ:

"Február 13. — A rengeteg rajongói kérdésre a Rockstar Games elmondta, hogy az első információkat "hónapokon belül" megkapjuk. Elmondták azt is, hogy a valaha készített legnagyobb open world játékuk lesz ez."


[link]

2012. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát sztem október , de a trailerben 0:55 van a járda szélén egy dátum. Sokan arra tippelnek :D
2012. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!