Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet játékot a ps3-ra...

Hogyan lehet játékot a ps3-ra menteni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy játékokat hogyan lehet a konzolra menteni hogy ne pörgesse a cd-t. Bocsi ha nem érthetőn mondom de nem igen értek hozzá. Láttam hogy az egyik ismerősöm az xboxára mentette a játékait a cd-ről hogy ne pörgesse+ így még nem is tölt annyit a játék. Aszem ilyenkor a belső merevlemezre menti. Azt mondta hogy valszeg ps3-nál is van ilyen és hogy próbáljam ki. Viszont én kerestem de nemigen találtam. Valaki meg tudná mondani hogy hogyan lehet ezt megtenni?
2012. febr. 13. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

PS3-on erre nincs lehetőség,mert a PS3 játékok mérete elég nagy 20-50Gb.A HDD-k viszont 20-40-60-80-120 Gb-osak gyárilag.


Szóval pár PS3-on ez macerás lenne a méret miatt ezért a Sony ilyen funkciót nem rakott bele.

2012. febr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem 100%, de úgy tudom a PS3 a játékok egy részét rakja csak fel merevlemezre, hogy gyorsabb legyen a hozzáférés, tehát a lemezre mindenképpen szükség van.

De mondom, nem biztos.

2012. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van ahogy mondod,de 100%-ósan felrakni hogy lemezről ne olvasson semmit max az induláshoz kelljen mint az X360-nál,nem lehet.
2012. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen a válaszokat!
2012. febr. 13. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!