Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a kínja a Team Fortress...

Mi a kínja a Team Fortress 2-nek? (Steam-es)

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Steam-ről. Játszanék -még csak a kiképzésen- elindul a betöltés. Tölti a világot, inicializálja is aztán kiírja, hogy: CD kulcs azonosítás érvénytelen az internetes szerverekhez. Ha elvileg ingyenes akkor mi a bánatért kell neki CD kulcs?


Ui.: a kezdődjön a játék menüpontnál ezt írja ki: Hiba történt a steam szerverekkel való kommunikáció során. Győződj meg róla, hogy be vagy jelentkezve és próbáld meg később - és be vagyok jelentkezve. És egy szervert sem hoz be még csak frissíteni sem lehet.


Légyszi segítsetek!


2012. febr. 12. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Neted lasu és nemtölti be rendesen a steamet , ami amugyis 1 szar.
2012. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5 megás netem van az nem lassú
2012. febr. 12. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
5megás az elég lassu :D
2012. febr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az miért lenne lassú? Köszi de már jó, amúgy meg kabbe! :D
2012. febr. 12. 19:09
 5/5 Láng Krisztián válasza:
Én tegnap töltöttem le a team fortress 2 t es nagyon lassu nagyon sokáig tart mire belép egy szerverre és hát amikor meg belép annyira akad hogy alig látom ha valaki megmozdul léccives segitsetek előre is köszönöm
2013. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!