Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet normálisan beállítan...

Hol lehet normálisan beállítani a Resident Evil 4-et?

Figyelt kérdés
Rohadt szar az irányítása. De sehol nem találok valamilyen beállítást.

2012. febr. 10. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs ilyen beallitas, alapbol konzoljatek
2012. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz..pedig jó játék lenne...csak ne lenne ilyen ba***sz az irányítás
2012. febr. 10. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
jo jatek is, kell kicsi ido megszokni, en 7x toltam ki
2012. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amikor berakod a cd-t(vagy az iso-t) akkor a settings(asszem)ott lehet átálítani az irányítást. sajnos egeret nem enged,de anélkül is lehet
2012. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Már egérrel is lehet tolni van a resident evil 4-nek fan oldala és ott le tudod tölteni a különböző dolgokat pl lézer átszínezés ami kissé hibás mert mikor szörnyre viszed a vége akkor is piros pont de amúgy tök jó :) meg van olyan is hogy egérrel célzol :) Linkelni nem tudom most így de ha kell megkeresem neked :)
2013. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bikemano válasza:

Kicsit későn irok, gondolom már nem játszol a játékkal, de ha esetleg olvassa valaki akinek hasonló problémája van talán segitek :)

A telepités helyén a resident evil 4 mappába találsz egy "Setup Tool" nevű ikont, azon belül be tudod állitani a felbontást és az irányitást!

2014. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 petrucaszebi válasza:
en le toltotem a eger bealitast
2014. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!