Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek valamien jó játékot?

Ismertek valamien jó játékot?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 08:56
 1/2 anonim válasza:

először is ez attól függ, mennyit bír el a géped. én jelenleg World of Warcraft-tal játszok. Youtobe-on nézz egy trailert. annyit kell róla tudni, hogy egy teljesen online, multiplayer game. Csinálsz egy karaktert, felfejlődsz és harcolsz, rugát gyüjtesz. Nagyon jó.


Másik ami szerintem jó: Counter strike 1.6, ez egy lövöldözős játék szintén mehet multiplayerben

Call of Duty 1-5, nagyon jó lövöldözős játék, jobb mint a counter strike szerintem, de csak grafba


Nos ami még jó játék lehet. Need for Speed, autóversenyzős játék

Blur, szintén autóversenyzős


Amit nagyon dícsérnek Metin2, bár nekem nem tetszik, de ugye nem csak nekem csinálnak játékokat a világon.


Ha a géped nem bír sokat, akkor Need for speed underground 2 vagy counter strike 1,6


ha sokat akkor nézz körül gepigeny.hu-n :)

2012. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz énis játszok a wow-on csak már egy kicsit unom és azért kérdeztem és ismersz valamien világháborús stratégiai játék
2012. febr. 7. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!