Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A world of warcaft vagyis a...

A world of warcaft vagyis a wow játékot meg kell venni vagy le kell tölteni mint a metin 2-öt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

metin??? az mi?


Ha eredetivel akarsz játszani ahol semmit sem kell beállítani a szerverekkel meg semmivel kapcsolatban sem, akkor vedd meg. de az havi díjas...


ha nem eredetivel játszol akkor egy csomó szír-sz@rt is be kell állítani, de azt foggalmam sincs h ott mi merre hány méter...csak eredetivel játszottam régen.

2012. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De milyen szerverekkel és mitt kell hol beálitani és ha letöltöm torrentel ?
2012. febr. 6. 19:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tom miről beszélsz milyen szervereket és hol én még kezdö vagyok és még csak 12-éves kérem érthetöbben a neten kell valami szervert vagy hol és mitt kell csinálni?
2012. febr. 6. 19:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Eredetit nem tudsz letölteni, mert regisztrálni kell a neten, az eredeti kóddal ami a dvd dobozban van. Mindegyik kieghez és alapjátékhoz van kód.


Ilyet nem osztogatnak ingyen sehol se torrenten se máshol.


akár honnan is töltöd le az nem eredeti, és csak tört szervereken tudsz vele játszani, Ahhoz meg nem értek.


Az eredetit elmész boltba vagy neten megveszed, az alapjátékot +a 3 kieget asszem annyi van. Ezeket sorjában feltelepíted és regisztrálod a neten az eredeti battle.net oldalon. Aztán tudsz játszani. elindítod a játékot és amit a neten regisztráltál email cím meg jelszó azzal belépsz és kiválasztasz egy servert, mondjuk olyat amin több a magyar. ez így zajlik. De az eredetivel minden szervert látsz, ott semmi trükk nincs sehol!

Annyi h havi díjas ami 3-4 e Ft.

2012. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha tört szerverre mész , akkor lekell töltened , ha eredetire mint jómagam :P akkor megkell venned !

Esetleg eredetizel , válogathatsz van vagy 1000 európai szerver.

For The Bloodscalp For the Alliance

2012. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
okés köszi
2012. febr. 6. 19:43
 7/8 anonim ***** válasza:
12 éves vagy akkor legózz vagy maszturbálj, ne wowozz.
2012. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kilyért már jászotam a fürészel,stil life 2,god os war ,crysis
2012. febr. 7. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!