Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mit vegyek:...

Szerintetek mit vegyek: Assassin's creed brotherhood vagy revelation?

Figyelt kérdés

vagy esetleg mid a kettőt

nem tudom eldönteni melyik a jobb előre köszönöm a válaszokat


2012. febr. 5. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem játszottál az előző részekkel egyiket sem. Ha igen akkor egyértelmű hogy a soron következőt hogy tudjad a történetet tovább.
2012. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az assassin's creed egy elég történet orientált játék, tehát ha nem ismered a történetet akkor ezen részek játszása során előfordulhat, hogy hopp, egyszerre csak megunod. Azt ajánlom, hogy kezdd az elsővel majd a másodikkal, aztán a broterhoodal és a revelationssal. Sokan mondják, hogy az első rész unalmas, ami teljesen igaz és a 2. rész elején összefoglalja az 1. részben történteket, így elég ha a 2. résszel kezded, mert érteni fogod a történetet, de én azért azt ajánlom, hogy kezdd az első résszel :). Viszont ezen részekre semmikép nem szeretnél beruházni, akkor nézz utána a történetnek és vedd meg a broterhoodot, ha tettszik akkor a revelations-t is.
2012. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tomark ***** válasza:

Szerintem a reveletionst akkor érdemes megvenni,hogyha megvan az eddigi összer rész legalább amásodikig hogy tudd a történetet,de nekem a brotherhood jobban tetszik

az 576Kbyte-ban (az egy bolt) ott most a bhood 6000 ft 4000ről a rev pedig 7500 szoval akkor már inkább a revet vett de mondom a bhood szerintem jobb ja és csak pc-re ennyi ps3-ra vagy xboxra ugyanez csak drágább

2012. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!