Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a The Sims 3 indítópa...

Mi lehet a The Sims 3 indítópanelemmel?

Figyelt kérdés

Az van hogy letöltöttem, feltelepítettem és crack-keltem! Elindul a játék csak az "Üdvözlet opcióra kattintva 2 másodperc után ezt irja ki: You are playing a non-final, unauthorized copy of The Sims 3. Purchasing and registering an official copy of The Sims 3 will entitle you to benefits including access to an entirely new game town called Riverview, 1000 SimPoints which can be redeemed for game objects in The Sims 3 Store, and access to The Sims 3 Exchange. Netán az lehet a gond hogy RELOADED? vagy csak a regisztrációs kódot kellene beírnom. Olvasgattam erről angol oldalakon de nem találtam semmi célravezetőt meg nem is tudok angolul.

Egyébként az van az indítópult bal alsó sarkába írva hogy: Verzió: 1.0.615.00107 ! Ez nem tudom mit jelenthet. Segítsetek! :) Ha tudtok. :) Nem tudom mitévő legyek. Csupán csak azért kérdeztem h én is elérhessem ezt az "Üdvözlet" opciót! :) Egyébként szerencsére indul a játék és cool!!! :D Előre köszönöm segítségeiteket!! Megjegyzés: Nem tudok pénzt csinálni a játékban, nem jön be a konzol. :(


2009. jún. 1. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megy a játék akkor miért baj hogy nem jön be az üdvözlőrész? Nekem is reloaded van, eleinte bejött, tegnap óta meg nem. Nem sokat számít, cuccokat le lehet tölteni a hivatalos oldalról, mit akarsz még?
2009. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne töltsd le. Vedd meg. Már lehet kapni. Amúgy se lehet letölteni, maximum egy próbaverziót meg vírusokat. :P
2009. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ami fent van torrenten is a végleges verzió, akkor minek adna ki bárki is 13ezer forintot érte?
2009. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert... Illegális...? Lejön egy csomó vírus...? Esetleg..?
2009. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Végülis nem baj csak kivácsi voltam arra hogy mi lehet a probléma de mindenesetre köszönöm a válaszokat! :D Vajon mi lehet a probléma? Hm.
2009. jún. 2. 14:06
 6/8 anonim válasza:

Üdv!

Ha még érint a dolog, én tudom mi a baj. Az, hogy nem a végeleges verzió. Nekem is az van/volt meg, ugyanez volt. Leszedtem a patch-et, amivel véglegesíteni lehet, és most már jó!

2009. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Melyik patch-et szedted le? Belinkelhetnéd! :)
2009. aug. 12. 13:54
 8/8 anonim válasza:
Már nem tudom, honnan szedtem le, valami orosz oldalról asszem, bocsi!
2009. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!