Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Régi, jó stratégiai játék,...

Régi, jó stratégiai játék, amiben a csata és az erőd/vár felépítése is nagy szerepet játszik?

Figyelt kérdés

Amelyeket már meguntam légyszi ne írjátok:


Stronghold Crusader, Empire Earth, Age Of Empires, Cossacks.


Lehetőleg régebbi játékokat írjatok, amik nem olyanok mint az újak, hogy görgővel rálehet zoomolni meg forgatni a kamerát hanem mint a régi 2d s stratégiai játékok pl. Age of empires 2.


2012. febr. 5. 14:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Második világháborús stratégiai játékok is érdekelnének, de csak olyanok amiben saját magamnak kell megtermelni a nyersanyagot mint pl red alert 2 ben csak ne legyenek benne jövőbeli cuccok.
2012. febr. 5. 15:06
 2/5 anonim válasza:
Szia!Van egy olyan mint a red alert 2 úgy hívják hogy Command & Conquer Generals nem tudom ismered-e
2012. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
illetve egy olyan mitológiai játék is annak a neve pedig age of mythology
2012. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Faces of war
2012. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló köszönöm a tippeket mitológiai játék se nagyon érdekel, inkább csak a valósághoz közelállób viszont a C&C ről hallottam már, de meggyőződésem volt, hogy az a red alert, de most nézek róla képeket és nem szóval kipróbálom köszi :)
2012. febr. 7. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!