Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megvettem a wowot Catáig...

Ha megvettem a wowot Catáig és csak a cata cd-t telepítem föl akkor 4. 0-ig felvan patchelve?

Figyelt kérdés
Ha berakom a cata cd-t akkor kiirja h nem észleli a többi kieget és ott van egy gomb h összes telepitése. miután kész a telepítés akkor összes kieg fent lesz? és már csak 4.0tol 4.3ig fel kell patchelni?
2012. febr. 2. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
nem tudod csak a catát telepiteni mint láttod... igaz csak lich kingig- de le volt törölve a játék a gépről és föl kellet raknom végig: alapjáték utána bc és a lich king. (közben nem kell patchelgetni) és utána mehetet a patchelés, szóval gondolom a lich után simán felrakod a catát és 4.0 (vagy ami a cata verzioszáma) lesz a játék és onnantól kell felpactahelni
2012. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!