Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lejárt az xbox live-em de még...

Lejárt az xbox live-em de még most is feltudok menni, ezért ha játszok akkor jön a csek?

Figyelt kérdés

Mikor megevttem az xboxom kaptam hozzá ingyenes live-et, mikor először felmentem live-re akkor azt irta ki hogy egy hónapom van. Mostanra már lejárt, de még most is feltudok menni, akkor most ha játszok jön majd a csek ? egyébként előfizetéssel vettük az xboxot, lehet hogy a havi törlesztőhöz adják hozzá a díjat amit játszok ?

Vlaki létszíves irjon, ha tud valamit erről a dologról.


2012. febr. 2. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Jájj. Hatalmas fogalmi zavar van.

Semmilyen csekk nem fog jönni.

Két féle Live van, ezüst és arany.

Az arannyal tudsz online játszani, ez fizetős.

Az ezüsttel is fel tudsz csatlakozni, demókat, frissítéseket letölteni, ez ingyenes.

Neked lejárt az arany, most ezüstöd van.

Ha újra szeretnél online játszani (már ha játszottál egyáltalán) akkor venned kell felöltőkártyád és aktiválnod kell.

2012. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod! sokat segítettél
2012. febr. 2. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
:D Ez a kérdés nagyon aranyos! Nem jön semmiféle csekk, átrakott az ingyenesre automatikusan, próbálj csak meg multizni, nem fog menni :)
2012. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen most már rájöttem és megnyugodtam :)
2012. febr. 3. 08:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!