Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet letölteni a Half...

Titkos Név kérdése:

Hol lehet letölteni a Half Life 2-t? (többi lent, légyszi OLVASD! )

Figyelt kérdés
Olyat akarok amiben van console és a telepítés annyi hogy előhoz egy szokásos telepítőt és követed az utasítást (continue, continue, countinue... xDD) A console nagyon fontos lenne!!!!
2012. febr. 1. 16:22
 1/9 A kérdező kommentje:
NEM TUDOK MOUNTOLNI ÉS CRACKELNI! csak azért kell szokásos telepítő, de ha valaki segít ezekben, olyan is lehet! Várom a válaszokatt!! :D :D
2012. febr. 1. 16:24
 2/9 anonim ***** válasza:

Konzol mindegyik verzióban van, csak be kell kapcsolni.


A letöltéseket pedig iso formátumban terjesztik, a másolt játékok nem fognak törés nélkül futni, úgyhogy muszáj mountolni és crackelni is, nincs olyan elérhető kiadás ami másképp lenne elkészítve.

2012. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja igen ezt kifelejtettem...: nekem már volt nosteamos hl2-őm csak töröltem én hülye, mert nem volt hely a gépen. Ha lehet akkor hogy lehet beállítani a console-t??? És köcce az eddigi választ! :)
2012. febr. 1. 17:21
 4/9 A kérdező kommentje:
A régi hl2-őmbe volt console* :(
2012. febr. 1. 17:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Parancsikon kell az indítófájlhoz, majd annak tulajdonságaiban a cél mező végére beírod: -console


Mint itt a képen, a " után kell írni (csak nem az applaunch parancsot, hanem hogy -console)

[link]

2012. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak ennyi és ott a console? A játékban melyik gombra reagál ez? 0??
2012. febr. 1. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor elindítod, és a főoldalon megjelenik a menüsor, akkor abban az ablakban van a konzol is. Játék közben ha ESC-kel kilépsz, akkor a főmenüt mutatja, benne ott van a konzol is.


[link]

2012. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem működik...!
2012. febr. 1. 20:59
 9/9 A kérdező kommentje:
Működik!! Nagyon köszikeh!!!
2012. febr. 2. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!